Jaderná elektrárna Temelín ukaž mapuukaž foto

JADERNÁ ELEKTRÁRNA TEMELÍN – INFOCENTRUM, EXKURZE

Jaderná elektrárna Temelín otevírá své dveře veřejnosti a do svého Infocentra zve všechny, koho zajímá historie, současnost a budoucnost elektrárny. Infocentrum JE Temelín je umístěno v bezprostřední blízkosti elektrárny u silnice č. 105 v renesančním zámečku Vysoký Hrádek.

Exkurze v Infocentru JE Temelín

Exkurze v Infocentru Jaderné elektrárny Temelín se uskutečňuje minimálně s 5 a maximálně s 50 osobami ve skupině. Vždy je nutné objednat se předem. Zájemci o volnou prohlídku a individuální návštěvníci mohou do informačního centra zavítat každý den včetně víkendů, a to od 9.00 do 16.00 hod a v červenci a srpnu od 9.00 do 17.30 hod.

Expozice a program v kinosále

Individuální návštěvníci si mohou prohlédnout expozici a program v kinosále. Ten je přístupný tehdy, pokud neprobíhá exkurze předem objednané skupiny. Vyplatí se proto Infocentrum zkontaktovat a zjistit, v jaký čas je kinosál volný. Program v kinosále obvykle začíná v 9.30 hod., 11.00 hod., 12.30 hod., 14.00 hod. a v červenci a srpnu v 15.30 hod. Exkurze v Infocentru JE Temelín je pro návštěvníky zdarma.

Spojení a kontakt
Jaderná elektrárna Temelín leží u stejnojmenné obce v Jihočeském kraji. Nejbližšími zastávkami veřejné dopravy jsou Temelín, zastávka Březí u Týna nebo JE (autobus).

Infocentrum naleznou návštěvníci na adrese:
JE Temelín, Infocentrum, 373 05 Temelín – elektrárna
tel. 381 102 639
e-mail: infocentrum.ete@cez.cz

 www.cez.cz/temelin


nahoru